Blog

Rozwój rynku nieruchomości oraz źródła ich finansowania w Polsce

14 września, 2021

Źródła finansowania nieruchomości – jakie są? Jak zdobędziesz kapitał na zakup nieruchomości? Sprawdź.

Czytaj więcej »

Certyfikat Etyczny ZPF dla Billecta Finance

01 lipca, 2021

Certyfikat Etyczny Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce jest potwierdzeniem zgodności praktyk biznesowych Billecta Finance z Zasadami Dobrych Praktyk ZPF.

Czytaj więcej »

‘Źródła finansowania inwestycji na rynku B2B’ – artykuł w FINTEK.pl

11 marca, 2021

Rynek B2B to niezwykle specyficzne środowisko, a stworzenie i wdrożenie rozwiązania kierowanego do innych firm wiąże się nie tylko z dużą ilością pracy, ale i ze znaczącymi nakładami finansowymi. Jakie możliwości ma przedsiębiorca, który poszukuje finansowania dla swojego projektu B2B?

Czytaj więcej »

Źródła finansowania inwestycji na rynku B2B

01 marca, 2021

Rynek B2B to niezwykle specyficzne środowisko, a stworzenie i wdrożenie rozwiązania kierowanego do innych firm wiąże się nie tylko z dużą ilością pracy, ale i ze znaczącymi nakładami finansowymi. Jakie możliwości ma przedsiębiorca, który poszukuje finansowania dla swojego projektu B2B? Przyjrzyjmy się kilku wartym uwagi możliwościom. Przedsiębiorca działający w środowisku B2B ma do wyboru szereg możliwości finansowania. Przed podjęciem decyzji…

Czytaj więcej »

Billecta Finance nominowana do XI edycji Symbol 2021

27 stycznia, 2021

Billecta Finance Sp. z o.o. uzyskała nominację do tytułu Symbol Wsparcia Biznesu 2021. Symbol to ogólnopolski program, którego celem jest promowanie najlepszych, symbolicznych w swoich branżach podmiotów.

Czytaj więcej »

Biznes Raport z CredstepFunds w Gazeta Finansowa

30 października, 2020

Dzisiejszą publikacją w “Gazecie Finansowej” przypominamy, że Credstep Funds wspiera krajową branżę windykacyjną, oferując finansowanie dłużne na zakup pakietów NPL. Jesteśmy unikalną alternatywą dla coraz mniej dostępnego finansowania poprzez emisję obligacji czy sekurytyzację. Konkurujemy kosztem, elastycznością podejścia i gotowością do wypracowania rozwiązań szytych na miarę. Zachęcam do kontaktu!

Czytaj więcej »